Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr.kupa
Member
Od: 05.2010
Offline
#
31448
23.07.2010, 14:50
a on nie grywał już kiedyś na obronie? jeszcze przed przyjściem do Wisły...? tak jakoś mi się wydaje...
niekumaty
mr.kupa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr.kupa
Znajdź inne posty napisane przez mr.kupa