Wyświetl pojedynczy post
mr.kupa
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31448
Stary 23.07.2010, 14:50
a on nie grywał już kiedyś na obronie? jeszcze przed przyjściem do Wisły...? tak jakoś mi się wydaje...
niekumaty
Odpowiedz cytując