Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 23.07.2010, 14:41
Gdy strzelimy pierwsi bramkę, dalej będzie szło gładko. Stawiam na 0:1 dla Wiślaków na wyjeździe, a u nas 3:0. Może tradycyjna piąteczka