Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1194
23.07.2010, 14:41
Gdy strzelimy pierwsi bramkę, dalej będzie szło gładko. Stawiam na 0:1 dla Wiślaków na wyjeździe, a u nas 3:0. Może tradycyjna piąteczka
lysy9055
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lysy9055
Znajdź inne posty napisane przez lysy9055