Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31441
Stary 23.07.2010, 14:32
Heh, jeszcze miesiąc temu to tak ,,różowo" się nie zapowiadało, jak to się sprawdzi czas pokaże. Póki co można się w tym pogubić, tyle graczy przyszło do Wisły (Jovanić, Bunoza, Cikos, Paljić, Rios, Żurawski, Wilk) - fakt, faktem, że odeszli Głowacki, Marcelo, Baa, Alvarez. Nareszcie wyzdrowiał Garguła, będzie ofensywny pomocnik.

Jestem ciekawy właśnie Czarka Wilka, mam nadzieję, że nie podzieli losów Kowalczyka czy Kwieka. Z ,,Sobolem" będzie mu naprawdę ciężko wygrać rywalizację. Radek ma już 33 lata, tak więc z 2 sezony może pograć na swoim poziomie, tak więc, żeby Czarek się nie zmarnował. Należy wziąć pod uwagę, ze w grudniu definitywnie karierę kończy Cleber, tak więc jeden rezerwowy (albo nawet podstawowy) obrońca nam ubędzie.

Tak jak już ktoś wspomniał jak awansujemy do grup to tych meczów nam przybędzie, dochodzi jeszcze do tego PP (Wisła nie często zdobywa to trofeum, tak więc może teraz). Poza tym weźmy takie rzeczy jak kartki, kontuzję, jakieś inne losowe wypadki. Korzystajmy z okna ile można .
Odpowiedz cytując