Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 23.07.2010, 14:14
Hmmm co do meczu znów to wynik oczywiśćie baardzo okazały ale jak wiele osób mówiło już z takim przeciwnikiem oczekuje się jednak lepszej gry. Szczególnie rzuciło mi się w oczy że jakoś tak naszym zawodnikom jakby nie za bardzo się nawet chciało biegać po tym boisku, jakby chcieli wygrać "najmniejszym nakładem sił".Szczerze to m am nadzieję że tak było i pełne zaangażowanie pokażą w następnym meczu!