Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4700
Stary 23.07.2010, 14:00
Widze, ze remisy z amatorami w 2010r. sa jedynie wstydliwymi wynikami, a nie kompromitacja. Naprawde niektore osoby nisko stawiaja poprzeczke przed polskimi druzynami. Kiedys, to pilkarze nie weszli by na stadion, gdyby takiej druzynie nie strzelili przynajmniej 4 bramek. Jak widac zmieniaja sie nie tylko zespoly pilkarskie(poziom sportowy leci na leb), ale i kibice(ktorzy juz praktycznie niczego nie wymagaja od kopaczy zarabiajacych w niektorych przypadkach 400 tys. euro). Co sie porobilo...
Odpowiedz cytując