Esposito wyglada bardzo dobrze. Wloch, podstawowy pilkarz Bari w Serie B(oprocz ostatniego sezonu), 30 lat(wiec chlopak ma doswiadczenie). Zakontraktowac go i Chaveza, i mamy fajnie wygladajacy srodek obrony. Bunoza bedzie mial sie od kogo uczyc.
A co do Alvareza i Cikosa, to jesli Urugwajczyk byl srednim pilkarzem, to nie wiem jak oceniac Slowaka

.