Seb@. napisał(a):

No to jeszcze raz: .......................................
To tyle odemnie.
|
Nie chce mi sie już polemizowac... Zapytam tylko czy ty naprawde uważasz ze taki Majewski idąc na wypożyczenie to Nottingham Forest zarabia tam przez rok 10 tys zł miesięcznie jak w Polsce?
Wszystko zalezy od umowy i każdy przypadek jest inny...