Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31438
Stary 23.07.2010, 13:52
Seb@. napisał(a):Wyświetl post
No to jeszcze raz: .......................................



To tyle odemnie.
Nie chce mi sie już polemizowac... Zapytam tylko czy ty naprawde uważasz ze taki Majewski idąc na wypożyczenie to Nottingham Forest zarabia tam przez rok 10 tys zł miesięcznie jak w Polsce?

Wszystko zalezy od umowy i każdy przypadek jest inny...
Odpowiedz cytując