Czyli ten temat ma za zadanie szydere z innych klubow grajacych w pucharach

? Jak ktos lubi to niech kibicuje w PUCHARACH komu chce, jego sprawa. W sumie to dziwne, bo przeciez im dalej zajdzie klub x tym wiecej bedzie mial kasy...no ale coz, patriotyzm niektorzy pojmuja zbyt doslownie.
W sumie harthausen przypomnial mi o tym ze warto wspomniec iz mam totalnie w **** i zycze jak najgorzej Polonii W z Grodziska, Lechowi P z Wronek, a szczegolne pozdrowienia sle do pewnego klubu z Lodzi, ktorego nazwy nawet wymieniac nie bede

Skoro juz takie rozwazania wystapily an forum to po co sie stopowac

Dodatkowo jeszcze druzyna ktorej fani na tym forum to wiekszosc ;P No coz, wiadomo ze miedzy nami milosci nie bylo i nie bedzie

Grunt ze porozmawiac potrafimy
