Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 23.07.2010, 13:41
Czyli ten temat ma za zadanie szydere z innych klubow grajacych w pucharach ? Jak ktos lubi to niech kibicuje w PUCHARACH komu chce, jego sprawa. W sumie to dziwne, bo przeciez im dalej zajdzie klub x tym wiecej bedzie mial kasy...no ale coz, patriotyzm niektorzy pojmuja zbyt doslownie.



W sumie harthausen przypomnial mi o tym ze warto wspomniec iz mam totalnie w **** i zycze jak najgorzej Polonii W z Grodziska, Lechowi P z Wronek, a szczegolne pozdrowienia sle do pewnego klubu z Lodzi, ktorego nazwy nawet wymieniac nie bede Skoro juz takie rozwazania wystapily an forum to po co sie stopowac Dodatkowo jeszcze druzyna ktorej fani na tym forum to wiekszosc ;P No coz, wiadomo ze miedzy nami milosci nie bylo i nie bedzie Grunt ze porozmawiac potrafimy
Ostatnio edytowane przez kreseq : 23.07.2010 o godz. 13:50.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując