Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31432
Stary 23.07.2010, 13:38
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post
Teraz najwazniejszy srodkowy obronca.Okno i tak udane chyba nikt z nas sie nie spodziewal tylu zakupow oby byly udane. Mam nadzieje ze przejdziemy azerow i na 4 runde zawodnicy zdaza sie zgrac ABG!!
Jak podpisza kontrakt z Chavezem to i ta pozycja bedzie rozwiazana + moze ktos z tej dwojki co ma dzisiaj z KSZO zagrac.
Odpowiedz cytując