EnDrJu92 napisał(a):

Teraz najwazniejszy srodkowy obronca.Okno i tak udane chyba nikt z nas sie nie spodziewal tylu zakupow oby byly udane. Mam nadzieje ze przejdziemy azerow i na 4 runde zawodnicy zdaza sie zgrac ABG!!
|
Jak podpisza kontrakt z Chavezem to i ta pozycja bedzie rozwiazana + moze ktos z tej dwojki co ma dzisiaj z KSZO zagrac.