Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31431
Stary 23.07.2010, 13:37
Muszę przyznać, że jestem mega zaskoczony jeśli chodzi o politykę transferową w tym okienku. Jeśli chodzi o atak i pomoc to naprawdę będzie na każdej pozycji po 2 piłkarzy co już jak na polską ligę daje olbrzymi wachlarz możliwości. Rywalizacja wyjdzie na dobre wszystkim, a przede wszystkim Wiśle, bo taki Łobodziński widząc że nie łapie się do 11 i widząc jaki ma wysoki kontrakt, będzie na głowie stawał żeby walczyć, pokazywać się i nie dać nikomu powodu do zbyt szybkiego pozbycia sie. To samo tyczy się reszty. Także napad i pomoc - super. Aż chce się powiedzieć "dość" - dajcie czas i okazje pokazania się tym co są

Przydałby się jeszcze jakiś lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia oraz stoper. Chociaż jak nie przyjdą to wcale nie będę narzekał, bo póki co fajna paka się nam szykuje
Odpowiedz cytując