Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
Od: 03.2008
Skąd: Lublin
Offline
#
12870
23.07.2010, 13:35
jak wygląda stan murawy, wymienili wszystkie żółte fragmenty trawy
z kamerki widać murawę, która nieźle prezentuje się
WILDLIFE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WILDLIFE
Znajdź inne posty napisane przez WILDLIFE