Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
31427
23.07.2010, 13:32
EnDrJu92
napisał(a):
Teraz najwazniejszy srodkowy obronca.Okno i tak udane chyba nikt z nas sie nie spodziewal tylu zakupow oby byly udane. Mam nadzieje ze przejdziemy azerow i na 4 runde zawodnicy zdaza sie zgrac
ABG!!
Niektórzy się spodziewali....
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s