Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
Od: 02.2008
Offline
#
31426
23.07.2010, 13:27
Teraz najwazniejszy srodkowy obronca.Okno i tak udane chyba nikt z nas sie nie spodziewal tylu zakupow oby byly udane. Mam nadzieje ze przejdziemy azerow i na 4 runde zawodnicy zdaza sie zgrac
ABG!!
EnDrJu92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EnDrJu92
Znajdź inne posty napisane przez EnDrJu92