Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
31425
23.07.2010, 13:23
Proste, jeszcze stoper i okno tr. wkońcu na 1906% udane
a Tiboni niech wraca do włoch bo co za duźo to nie zdrowo
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants