Już wiem kogo z twarzy przypomina mi Wilk! Nie mogłem przez to spać, ale już wiem !
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...8845244799.jpg
http://www.fcbarcelona.com/web/thumb...OJAN_KRKIC.jpg
Czyż nie podobni?

Żeby tylko Wilk grał na tym poziomie co Krkić
