PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Co masz na myśli pisząc o pewnych sprawach?
|
ja tez ponawiam pytanie... heh
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1