Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31423
Stary 23.07.2010, 13:17
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Co masz na myśli pisząc o pewnych sprawach?

ja tez ponawiam pytanie... heh
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując