|
Nie dziwię się, że nie podali cen, tylko, że mówią, że karnetów nie będzie w ogóle.
Runda jest długa, nawet jeśli kilka pierwszych spotkań miałoby być na Hutniku, a inne na okrojonym R22, to i tak chciałbym żeby wprowadzili karnety na jej część (najlepiej od pierwszego meczu na R22, nawet niech sprzedają na jedną trybunę). Raz, że powinno być taniej, a dwa, że wygodniej, bo nie trzeba stać w kolejce po bilet za każdym razem.
|