|
No to pomoc i napad mamy już obsadzony, oby te transfery okazały się wzmocnieniem, a reszta drużyny była w formie. Pomyśleć że jeszcze nie tak dawno nie dało się zorganizować gierki na treningu, teraz mamy dwie zbliżone do siebie umiejętnościami jedynastki (szczególnie tyczy się to pomocy i napadu). Jeszcze tylko pozyskać stopera do pierwszej 11.
__________________ JOVANIĆ __________________
CIKOS _______ BUNOZA ____ ( ? ) __________ DIAZ
_________________ SOBOLEWSKI ________________
KIRM ______________ GARGUŁA ______ Piotr BROŻEK
_______ Paweł BRŻEK _________ ŻURAWSKI ________
_____________________ PAWEŁEK ___________________
SINGLAR _______KOWALSKI ____ CLEBER __ (Piotr BROŻEK)
_______________________ WILK _____________________
ŁOBOZIŃSKI/MAŁECKI_____ JIRSAK ______________ PALJIĆ
______________ BOGUSKI ______ RIOS ________________
Szkoda że w tym sezonie nie będzie pucharu ekstraklasy, byłaby to świetna okazja żeby zgrać zespół.
Ostatnio edytowane przez WISŁA 1906 NH : 23.07.2010 o godz. 14:05.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
|