Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31421
Stary 23.07.2010, 13:15
jakby nie patrzeć przeszedł do największego wroga Korony chyba tam lubiany już nie będzie hehe
a btw wiadomo, że jaja ze stadionem, ale już same zdjęcia nowego piłkarza świadczą o tym, że zawiało u nas Europą na stadionie i w klubie
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując