Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
31421
23.07.2010, 13:15
jakby nie patrzeć przeszedł do największego wroga Korony
chyba tam lubiany już nie będzie hehe
a btw wiadomo, że jaja ze stadionem, ale już same zdjęcia nowego piłkarza świadczą o tym, że zawiało u nas Europą na stadionie i w klubie
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB