Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31420
Stary 23.07.2010, 13:14
Co do kontraktu wypożyczonych to można to odpowiednio skonstruować. Podpisujemy roczny z opcją przedłużenia na 4 lata, w przypadku wykupienia z klubu macierzystego finalizujemy przedłużenie kontraktu i już! Wiem, że kiedyś była taka możliwość na Zachodzie.

p.s.
Z Wilka cieszę się bardzo, doskonały zakup za małe pieniądze (jak na warunki klubu). Będzie z chłopaka pociecha!!!
Odpowiedz cytując