|
Co do kontraktu wypożyczonych to można to odpowiednio skonstruować. Podpisujemy roczny z opcją przedłużenia na 4 lata, w przypadku wykupienia z klubu macierzystego finalizujemy przedłużenie kontraktu i już! Wiem, że kiedyś była taka możliwość na Zachodzie.
p.s.
Z Wilka cieszę się bardzo, doskonały zakup za małe pieniądze (jak na warunki klubu). Będzie z chłopaka pociecha!!!
|