leksus napisał(a):

|
Ja spodziewam się 2-3 razy droższych. Chociaż w Wiślackim Świecie ciągle twardo twierdzą, że karnetów nie będzie w tej rundzie.
|
A jak maja byc jak nie wiedza na ktory mecz stadion bedzie? Jak maja zaplanowac ceny karnetow na ile meczow?