Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12868
Stary 23.07.2010, 13:10
leksus napisał(a):Wyświetl post
Ja spodziewam się 2-3 razy droższych. Chociaż w Wiślackim Świecie ciągle twardo twierdzą, że karnetów nie będzie w tej rundzie.
A jak maja byc jak nie wiedza na ktory mecz stadion bedzie? Jak maja zaplanowac ceny karnetow na ile meczow?
Odpowiedz cytując