Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31414
Stary 23.07.2010, 13:09
Najważniejsze że są transfery,możemy zbudować dwie równorzędne "11" w drużynie zapanuje wreszcie rywalizacja co może wszystkim wyjść na dobre!Brakuje tylko powrotu na R22 i coś czuje że może być pięknie!
Odpowiedz cytując