Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
Od: 07.2009
Offline
#
31413
23.07.2010, 13:08
Wiecie On napewno ma duży sentyment do Korony , ale napewno chce się dalej rozwijać ale nie zajmujemy się tu dyskusją na temat miny Wilka
Zieniu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zieniu1906
Znajdź inne posty napisane przez Zieniu1906