Gwiaździsty masz 100% racji! Jak ktoś chce kibicować Lechowi to niech sobie to robi, ale nie musi się tym chwalić na tym forum. Osobiście nie lubię Lecha (nie tylko wtedy gdy rywalizujemy z nim w lidze), często słyszę teksty typu: "..ale jak to?! przecież to Polska drużyna.." itp. Mam to gdzieś, jak kogoś lub czegoś nie lubię to zawsze a nie tylko wtedy gdy mi to pasuje. Może wygląda to z mojej strony jak zawiść, ale nie zamierzam udawać, że dopinguję wrogi klub w ich eliminacjach do LM. Można mieć do wroga jakiś szacunek, ale mam prawo nie kibicować mu w eliminacjach LM lub LE. Staram się więc ograniczać do tego, że oficjalnie NIE ŻYCZĘ IM DOBRZE, (nie siedzę przed TV podczas meczu Lecha i nie nakłuwam igłami lalki voodoo w barwach poznańskiego klubu, jednak gdy noga się Pyrom podwinie to nie będę specjalnie zawiedziony

)