Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
leksus
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
12867
23.07.2010, 13:03
rafal777
napisał(a):
Karnet za 80zł
U nas przewiduję spokojnie 4-5 razy droższe karnety.
Ja spodziewam się 2-3 razy droższych. Chociaż w Wiślackim Świecie ciągle twardo twierdzą, że karnetów nie będzie w tej rundzie.
leksus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leksus
Znajdź inne posty napisane przez leksus