Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
31409
23.07.2010, 13:02
No i gites, jeszcze stoper i mamy elite na lige pp i le! Dzieki Panie Bogusławie za takie transfery! Ave ABG!
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants