Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4692
Stary 23.07.2010, 12:51
Cytat:
Kolejna sprawa - dlaczego zmuszasz mnie do postrzegania klubu przez ich kibiców? Może ich fani to kretyni, ale czy ktoś z samego klubu powiedział coś złego na Wisłe? Nie przypominam sobie.
Dzieki bo juz dawno nie widzialem na tym forum tak glupiej i cienkiej argumentacji...bede mial lepsze popoludnie

Czyli kibice to kretyni, ale skoro nikt z klubu na Wisłe nie ''mowi nic zlego'' to jest to wystarczjacy powod do kibicowania druzynie ktora jest jedna z naszych najwiekszych kos...

To nie chodzi o to ze sobie nie przypominasz, po prostu nie masz zielonego pojecia jak ukladaja sie stosunki na lini Wisla-Lech. Tlumaczysz brak swojej wiedzy czy tez wyczucia w calej sytuacji brakami w swojej pamici, wiec proponuje poczytac wypowiedzi Rutkowskiego o Wisle albo zorientowac sie w wypowiedziach dzialaczy Amici w momencie przeprowadzania przez nich transferu/podbierania Dolhy.


Teamt powraca i zapewne bedzie powracal co sezon w ''okresie pucharowym''.
Ja najchetniej tym ''naszym'' towarzyskim i otwartym kibicom dodawalbym do jedzenia ta psia karme jaka kibice Amici przywitali nas na jednym z wyjazdow...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując