Sorki ze to tego wracam ale troszke mnie to intryguje

Chodzi mi mianowicie o ten pierwokup czy wykup (jeden pies wedlug mnie , chodzi o to co zapisane w umowie )
I mam w zwiazku z tym jedno pytanie:
Czy gdy podpisujemy umowe z danym zawodnikiem(wypozyczenie) nie mozemy zabezpieczyc sie i na wypadek wykupienia tegoz zawodnika, zagwarantowac mu zarobkow na danym poziomie z ktorych on juz gdyby nawet chcial nie moglby sie wycofac?
Troche zagmatwalem ale chyba wiecie o co mi chodzi?

