Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31405
Stary 23.07.2010, 12:50
Sorki ze to tego wracam ale troszke mnie to intryguje
Chodzi mi mianowicie o ten pierwokup czy wykup (jeden pies wedlug mnie , chodzi o to co zapisane w umowie )
I mam w zwiazku z tym jedno pytanie:
Czy gdy podpisujemy umowe z danym zawodnikiem(wypozyczenie) nie mozemy zabezpieczyc sie i na wypadek wykupienia tegoz zawodnika, zagwarantowac mu zarobkow na danym poziomie z ktorych on juz gdyby nawet chcial nie moglby sie wycofac?
Troche zagmatwalem ale chyba wiecie o co mi chodzi?
Odpowiedz cytując