maci0s napisał(a):

Przeciez juz wczoraj było wiadomo... Nie wiem co Wy tak macie do tej oficjalnej tylko zaufanie... Rozumiem nie wierzyc portalom sportowym ale stronie korony?
A jeszcze Borek o tym nawijał... Z gazet tego nie wziął tylko musiał pogadac np z Jaroszem
|
No to maci0s jakie plany na dzień dzisiejszy?
Wszystko wyjaśni się po meczu? Zbymak pisał, że podobno teraz rozmawiamy z agentem Tiboniego, tzn. rano to pisał.