Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31391
Stary 23.07.2010, 12:35
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Przeciez juz wczoraj było wiadomo... Nie wiem co Wy tak macie do tej oficjalnej tylko zaufanie... Rozumiem nie wierzyc portalom sportowym ale stronie korony?

A jeszcze Borek o tym nawijał... Z gazet tego nie wziął tylko musiał pogadac np z Jaroszem
No to maci0s jakie plany na dzień dzisiejszy?

Wszystko wyjaśni się po meczu? Zbymak pisał, że podobno teraz rozmawiamy z agentem Tiboniego, tzn. rano to pisał.

Odpowiedz cytując