Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
31378
23.07.2010, 12:13
no i dobrze maci0s piszesz, bo forsowany przez niego wykup to nic innego jak pierwokup z ustalonymi przepisami szczegółowymi dotyczącymi kwoty odstępnego
_barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _barszczu
Znajdź inne posty napisane przez _barszczu