Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6339
Stary 23.07.2010, 11:40
zordon napisał(a):Wyświetl post
Skandowanie nazwiska Małeckiego po meczu, w którym nic nie pokazał to budowanie jego i tak przerośniętego ego. Dajecie mu do zrozumienia, że po tym, co zrobił ma wsparcie kibiców. A nie powinien mieć.
Jak zasłuży na skandowanie swojego nazwiska możesz być pewien, że będę krzyczał najgłośniej
A tobie o co znów chodzi? Chyba ci wytłumaczyłem wczoraj w jakimś innym temacie twoje zażalenia?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując