Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12859
Stary 23.07.2010, 11:37
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Na Cracovii podali już ceny biletów/karnetów na nowym stadionie. Nie mają nawet tak drogo, u nas powinno być podobnie.
http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=7126&x=0
Karnet za 80zł U nas przewiduję spokojnie 4-5 razy droższe karnety.
Odpowiedz cytując