Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12858
Stary 23.07.2010, 11:33
Na Cracovii podali już ceny biletów/karnetów na nowym stadionie. Nie mają nawet tak drogo, u nas powinno być podobnie.
http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=7126&x=0
Odpowiedz cytując