Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 23.07.2010, 11:26
Co do losowania IV rundy.... mam nadzieję że trafimy do pierwszej lub drugiej grupy. Wtedy istnieje co prawda spore prawdopodobieństwo trafienia Juventusu lub Liverpoolu (20%), ale odnoszę wrażenie że drużyny z pierwszej dziesiątki i tak są poza naszym zasięgiem (co prawda Steaua jest 10-ta, to może się jednak jeszcze zmienić). W takim wypadku pozostali z potencjalnych rywali są słabsi...

A nawet jak trafimy na Juve czy Liverpool to nie będzie wielkiej tragedii, nie wstyd z nimi przegrać, a gdyby tak zdążyli ze stadionem...