Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 23.07.2010, 11:12
Spokojnie, narazie ograjmy Azerów a to może być całkiem trudne. Później będziemy się martwić. A swoją drogą kiedy będzie losowanie drużyn rywalizujących w IV rundzie.