SkMk napisał(a):

|
Zanim ktoś będzie trzymał kciuki za Pyrusów niech obejrzy sobie ich filmik z fety, jak nas ładnie na początku pozdrawiają. Ktoś drze mordę WTSK a ja mam mu kibicować, dobre...
|
Nie ma po co oglada i sie nie potrzebnie denerwowac. Nigdy im nie kibicowałem i kibicowac nie bede.