Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4679
Stary 23.07.2010, 11:02
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Zanim ktoś będzie trzymał kciuki za Pyrusów niech obejrzy sobie ich filmik z fety, jak nas ładnie na początku pozdrawiają. Ktoś drze mordę WTSK a ja mam mu kibicować, dobre...
Nie ma po co oglada i sie nie potrzebnie denerwowac. Nigdy im nie kibicowałem i kibicowac nie bede.
Odpowiedz cytując