|
Ok, ja oczekuję od miasta, żeby nie okłamywało mnie i reszty mieszkańców o terminach realizacji budowy, dla ciebie ważne jest żeby jakaś gwiazda pohasała po naszej murawie. Co z tego, że za kilka miesięcy nikt nie będzie pamiętał o tym koncercie, za to widok pustych miejsc na telebimy będzie pewnie straszyć przez kilka lat. Ważne że się wypromujemy i nawet w Suwałkach będą o nas słyszeć! I to ja jestem mało wymagający...
|