Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 23.07.2010, 10:54
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Jedza to zapewne Jedrzejczyk

W dzisiejszym PS bedzie mozna wyczytac, ze Polonia szykuje transferowy hit w postaci Ebiego Smolarka.. kontrakt ma miec na poziomie Nowaka czyli w granicach 380 tys euro.
Zastanawia mnie jedno, ile jeszcze Wojciechowski utopi kasy w Polonii nie zatrudniajac solidnego trenera? Chyba, ze paleczke bardzo szybko przejmie Janas i pouklada te klocki, w innym wypadku kolejny sezon i coraz wieksza kasa pojda w studnie
Nie wiem czemu tak wszyscy przyczepili się do Bakero. W ostatnich kilku latach nie dało się oglądać gry Polonii, gdyż mecze były nudne jak flaki z olejem. Dopiero za Bakero drużyna podchwyciła niezły styl i zaczyna grać widowiskowo.

To, że drużyna nie odpaliła na samym początku rundy, było zrozumiałe, bo szczyt formy był szykowany na końcówkę ligi. Na początku graliśmy między innymi z Lechem, Ruchem (gdzie sędzia uznał gola ze spalonego dla Ruchu) i Zagłębiem.

Ponadto Bakero bronią transfery. Zimą sprowadził 4 zawodników, a sprawdziło się aż 3.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując