Nie wiem czemu tak wszyscy przyczepili się do Bakero. W ostatnich kilku latach nie dało się oglądać gry Polonii, gdyż mecze były nudne jak flaki z olejem. Dopiero za Bakero drużyna podchwyciła niezły styl i zaczyna grać widowiskowo.
To, że drużyna nie odpaliła na samym początku rundy, było zrozumiałe, bo szczyt formy był szykowany na końcówkę ligi. Na początku graliśmy między innymi z Lechem, Ruchem (gdzie sędzia uznał gola ze spalonego dla Ruchu) i Zagłębiem.
Ponadto Bakero bronią transfery. Zimą sprowadził 4 zawodników, a sprawdziło się aż 3.