|
Wracając do samego spotkania. Olbrzymie nadzieje wiążę z Łukaszem Gargułą. Ledwo chłopak po ciężkiej kontuzji, a gra na prawdę fajne, prostopadłe piłki i stara się grać ofensywnie, do przodu. Irytujące jest ciągłe przegrywanie akcji przez defensywę w starciu z rywalem klasy Litwinów. Garguła w formie plus Żurawski w formie może dać Wiśle na prawdę wiele kombinacyjnych akcji. Oby tylko nie nękały ich kontuzje.
|