Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31342
Stary 23.07.2010, 10:49
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wypozyczenie z opcja pierwokupu ma to do siebie ze wszystko sie ustala PRZED podpisaniem kontraktu razem z kwota odstepnego i pensja zawodnika. Jesli Wisla bedzie chciala zatrzymac np. Riosa to wystarczy ze zaplaci klubowi okreslona kwote i Nic wiecej nie bedzie musiala robic. Nawet negocjowac nowego kontraktu.
To o czym piszesz to wypożyczenie z opcją wykupu a nie pierwokupu.
Z informacji na stronie oficjalnej wynika, że Cikosz i Rios zostali wypożyczeni z opcją właśnie wykupu, czyli generalnie to warunki ewentualnego transferu zostały już między klubami ustalone.
Inna sprawa to późniejsze ewentualne ustalenia kontraktowe z samym zawodnikiem.
Umowa między klubami to jedno. Umowa z zawodnikiem to drugie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując