Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)
Offline
#
31323
23.07.2010, 10:28
Wydaje ci się... Alvarez chciał dużo zarabiać. Kwota odstępnego była ustalona gdy podpisywali wypożyczenie.
Cannavaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cannavaro
Znajdź inne posty napisane przez Cannavaro