Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12855
Stary 23.07.2010, 10:25
Z tymi koncertami, o ile jakies w ogóle beda , to jest jedna lipa, zjedzie gawiedz z calej Polski i obkleja nam nasze koloseum wplekami, takie cipki z Cracovii to pewnie cale swoje zapasy wykupia przy tejże okazji!

Powinien powstac za sprawa SKWK jakis nieoficjalny regulamin stadionu, zeby chociaz nasza mlodziez wychowac co wolno a czego nie na nowym stadionie(lanie,naklejanie vlepek,bazgranie tagów pisakami czy sprejami itp.)
Odpowiedz cytując