|
Z tymi koncertami, o ile jakies w ogóle beda , to jest jedna lipa, zjedzie gawiedz z calej Polski i obkleja nam nasze koloseum wplekami, takie cipki z Cracovii to pewnie cale swoje zapasy wykupia przy tejże okazji!
Powinien powstac za sprawa SKWK jakis nieoficjalny regulamin stadionu, zeby chociaz nasza mlodziez wychowac co wolno a czego nie na nowym stadionie(lanie,naklejanie vlepek,bazgranie tagów pisakami czy sprejami itp.)
|