BronekTS napisał(a):

|
Tak uważasz ? Więc co się stało z Alvarezem ? Bo być może coś mi umknęło. Mi się wydaje że po prostu Reginna podyktowała za dużą kasę ?
|
To bardzo Ci umknęło. Wisła nie chciała Alvarezowi dać kontraktu na poziomie 300 - 400 tyś euro. Cena była ustalona, a nawet udało się ją jeszcze troszkę obniżyć w stosunku do ustalonej. Tak przynajmniej mówiono i pisano.