Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31316
Stary 23.07.2010, 10:20
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Tak uważasz ? Więc co się stało z Alvarezem ? Bo być może coś mi umknęło. Mi się wydaje że po prostu Reginna podyktowała za dużą kasę ?

To bardzo Ci umknęło. Wisła nie chciała Alvarezowi dać kontraktu na poziomie 300 - 400 tyś euro. Cena była ustalona, a nawet udało się ją jeszcze troszkę obniżyć w stosunku do ustalonej. Tak przynajmniej mówiono i pisano.
Odpowiedz cytując