Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
31314
23.07.2010, 10:18
Reser
napisał(a):
Na tym polega prawo pierwokupu
Tak uważasz ? Więc co się stało z Alvarezem ? Bo być może coś mi umknęło. Mi się wydaje że po prostu Reginna podyktowała za dużą kasę ?
BronekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BronekTS
Znajdź inne posty napisane przez BronekTS