|
nie wiem czemu w kategoriach kompromitacji pisze sie o remisie Ruchu z Valettą.To że oni poza grą w piłke pracują zawodowo to nic, warunki do trenowania mają pewnie o jakich Polskie kluby mogą jedynie pomarzyc i to przez cały rok.Pozatym spotyka sie przedstawiciel 67 ligi na świecie ze 101, to i poziom nie za wysoki
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.07.2010 o godz. 10:20.
|