Tutaj trzeba jakąś Komisje zrobić! Bo to są jaja ... Wszyscy po prostu czerpią zyski z promocji miasta, bo otwierają się nowe możliwości, nowe stadiony, piękne stadiony. W naszym mieście jest inaczej, inwestycje za pół miliarda są marginalizowane, miasto nie potrafi dobrze wykorzystać wizerunku stadionów, chyba że się ich wstydzi ? Mam nadzieję, że jeżeli ten stadion będzie już skończony to po prostu nie zapomnimy !
ZIKIT i tyle w temacie ;]
Mówimy o jakiejś gwiazdce na rozpoczęcie, a jak dla mnie to nie powinno być mowy o 1 gwieździe tylko kilku, bo to jest przedsięwzięcie za pół miliarda! Jeżeli z gwiazdą nie wypali to zorganizować chociaż Eska Hity na Czasie na stadionie i git

Taki David Guetta na stadionie Wisły <marzenie>, albo David Guetta z Maddonną, bo tworzą kawałek <marzyciel>, niestety nic ciekawego nie będzie ;/