Temat
:
Ranking krajowy, ranking klubowy 2011
Wyświetl pojedynczy post
Greg
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
133
23.07.2010, 10:14
Dopiero 21 miejsce w rankingu krajowym robi jakąś różnicę
Tak to kluby pracują tylko na własny rachunek i możliwość rozstawienia
Wit. Ek.świetna robota
))))
Pozdrawiam
Greg
Powód: Poprawki językowe
Ostatnio edytowane przez Greg : 23.07.2010 o godz. 10:16.
Greg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg
Znajdź inne posty napisane przez Greg