Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31312
Stary 23.07.2010, 10:14
Jak można w tym momencie wiarygodnie oceniać któregoś z nowych grajków
Poczekajmy ze 2 miesiące to się okaże.
Żaden z nich nie jest jakimś pasterzem z 5 ligi brazylijskiej ani młodym 35 letnim tarzanem z papierami 19 latka z jakiegoś afrykańskiego kraju a do tej pory tacy osobnicy zaszczycali naszą drużynę swoją obecnością podczas przygotowań.
To jest tylko liga polska, z beznadziejnym poziomem ale wielkim mniemaniem o sobie.
Żaden zawodnik grający regularnie w najwyższej klasie rozgrywkowej w jakiejś lepszej lidze tutaj nie przyjdzie.
TEORETYCZNIE, ale póki co tylko TEORETYCZNIE każdy z nowych może coś dać Wiśle a czy to się uda to dopiero za kilkanaście tygodni będzie można powiedzieć.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując