Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31308
Stary 23.07.2010, 10:09
tuniu1 napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle że chłopak może się nie przebić do pierwszego składu...... Ale Tiboni raczej ani tyle. Chyba ze klub liczy na to że będze świetnie wchodzil w drugiej połowie i strzelał gooole;-)

A na jakiej podstawie tak myślisz? Rozumiem, że jesteś doskonale zorientowany i poddałeś szczegółowej ocenie jego umiejętności oraz obecną formę?



bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Rios będzie tylko uzupełnieniem - tak wielu mówi, że to wielki piłkarz, niby z River Plate, a ktoś widział go chociaż na treningu, że mówi że jest dobry?
Kolejny myśliwy. Ludzie skąd wy się bierzecie.
Odpowiedz cytując