tuniu1 napisał(a):

|
Ja mysle że chłopak może się nie przebić do pierwszego składu...... Ale Tiboni raczej ani tyle. Chyba ze klub liczy na to że będze świetnie wchodzil w drugiej połowie i strzelał gooole;-)
|
A na jakiej podstawie tak myślisz? Rozumiem, że jesteś doskonale zorientowany i poddałeś szczegółowej ocenie jego umiejętności oraz obecną formę?
bonawentura napisał(a):

|
Myślę, że Rios będzie tylko uzupełnieniem - tak wielu mówi, że to wielki piłkarz, niby z River Plate, a ktoś widział go chociaż na treningu, że mówi że jest dobry?
|
Kolejny myśliwy. Ludzie skąd wy się bierzecie.