Wyświetl pojedynczy post
tuniu1
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31307
Stary 23.07.2010, 10:01
Ja mysle że chłopak może się nie przebić do pierwszego składu...... Ale Tiboni raczej ani tyle. Chyba ze klub liczy na to że będze świetnie wchodzil w drugiej połowie i strzelał gooole;-)
Odpowiedz cytując