Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tuniu1
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
31307
23.07.2010, 10:01
Ja mysle że chłopak może się nie przebić do pierwszego składu...... Ale Tiboni raczej ani tyle. Chyba ze klub liczy na to że będze świetnie wchodzil w drugiej połowie i strzelał gooole;-)
tuniu1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tuniu1
Znajdź inne posty napisane przez tuniu1